Six Pack Liposuction

blank

Six Pack Liposuction ile İdeal Vücut Şekline Kavuşun

Six pack ameliyatı erkeklerde karın kaslarını ortaya çıkarmak için yapılan ameliyatlardır. Her ne kadar adı six pack olsa da karın kası sayısı 4-8 arasında değişir. En fazla insanlar 6 adet karın kasına sahip olduğu için adına six pack denmektedir. Tüm karın kaslarını ortaya çıkaracak şekilde definisyon yapmak maskülen bir görüntü oluşturduğu için kadınlarda pek tercih edilmez. Daha çok two pack ameliyatı tercih edilir. Two pack ameliyatında sadece karın kaslarının dış kenarları ve orta hatta definisyon yapılarak ikili karın kası görüntüsü oluşturulur.

Operasyon Öncesi ve Sonrası

Operasyon öncesi, uzman doktorumuzla birlikte isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylıca görüşüyoruz. İşlem sırasında minimal invaziv teknikler kullanılarak yağ hücreleri hedeflenir ve belirgin bir altıgen kas görünümü elde edilir. Bu işlem genellikle Renuvion J Plasma prosedürü ile birlikte yapılıyor. Operasyon sonrası, kısa bir iyileşme sürecinden sonra sonuçlarınızı görmeye başlarsınız. Ameliyat sonrası 3 hafta, haftada 3 kez drenaj masajı yapılması gereklidir.6 hafta korse kullanılmalıdır.7-10 gün sonra iş yaşantısına dönülebilir.

Spor yapmak ve sağlıklı beslenmek, ideal sonuçların kalıcı olmasına yardımcı olur.

six-pack-liposuction

Hangi Bölgelere Yapılabilir?

Six pack liposuction, karın bölgesine odaklanan bir işlemdir. Özellikle alt karın kaslarına ve bel çevresine uygulanır. Bu bölgelerdeki yağ birikimini azaltarak, kasların daha belirgin ve çekici hale gelmesini sağlar.

Riskler

Her cerrahi işlemde olduğu gibi, six pack liposuction işleminin de bazı riskleri bulunmaktadır. Bunlar arasında enfeksiyon, kanama, anesteziye bağlı komplikasyonlar, yağ embolisi ve ciltte düzensizlikler yer alabilir. Erken mobizasyon riskleri en aza indirir. Ancak, deneyimli cerrahımız ve modern teknoloji sayesinde riskler en aza indirilir.

Uygun Adaylar

Bu ameliyat için, sportif geçmişi olan,dış yağlanması olan, vucut kitle endeksi 30’un altında olan adaylar uygundur. İç yağlanması yani iç organlarının çevresinde yağlanması olan,sportif olmayan ve vucut kitle endeksi 30 un üzerinde olan adaylar uygun değildir.

Başarı Oranı

Six pack liposuction işleminin başarı oranı dünya çapında oldukça yüksektir. Doğru bir şekilde uygulandığında, istenilen sonuçların elde edilme olasılığı oldukça yüksektir. Ancak, sonuçlar kişiden kişiye değişebilir ve etkileyen faktörler arasında genetik yatkınlık, yaş, cilt elastikiyeti ve yaşam tarzı bulunmaktadır.

Sonuç

Six pack liposuction ile hayalinizdeki vücuda kavuşmak artık çok daha kolay ve erişilebilir. Uzman doktorumuz ve modern teknolojimizle size istediğiniz görünümü kazandırmak için buradayız. Daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize bugün ulaşın.

    Randevu Oluşturun
    Talep ettiğiniz operasyon ile ilgili sorularınız için randevu oluşturun.