Vaser Liposuction Sonuçlarınızı Korumak İçin Sağlıklı Yaz İpuçları

blank
Dr. Koray Kır

Vaser liposuction uygulamasını yaptırdınız ve şimdi vücudunuz tamamen iyileşmiş durumda. O halde yazın gelmesi sizin için çok heyecan verici bir durum. Vaser liposuction işlemlerini kusursuz bir şekilde planlayan kişiler güneş ışıldıyorken morarma, şişme ya da herhangi bir iyileşme zamanı konusunda endişelenmeye gerek kalmadan ameliyatlarının sonuçlarından faydalanabilirler.

Yine de yaz, aynı zamanda vaser liposuction işlemi yaptırmış olan kişiler için adeta bir sınavdır. Şekerli yaz içecekleri, kızartmalar, açık büfe kahvaltılar ve diğer tüm yaz yemekleri yağ alımına büyük katkıda bulunabilir. Ancak vaser liposuction sonuçlarınızın korunmasını istiyorsanız bu ipuçlarına dikkat etmelisiniz;

Günün Keyfini Çıkarırken Hareket Etmeyi Unutmayın

Yaz boyunca güneşin keyfini çıkarmak sizin de hakkınız. Ancak bu sırada hareket etmeyi unutmamalı ve sürekli kendinize bahaneler yaratmalısınız. Özellikle sık sık yüzmek kilo almanızı engelleyecektir. Diğer yandan sahil boyunca yürüyebilir, biraz spor yapabilir veya denizde arkadaşlarınızla oyun oynayarak hareket edebilirsiniz.

Su İçmeyi Unutmayın

Yaz ayların bol sıvı almak diğer aylardan çok daha önemlidir. Vaser liposuction İçme sonuçlarınızın aynı kalmasını istiyorsanız mutlaka bol su içmeli ve her an yanınızda bir şişe su bulundurmanız gerekmektedir. Çalışmalar, her öğünde bir bardak su içtiğinizde kendinizi daha hızlı doymuş hissetmenizi, dolayısıyla yemek yemenizi veya kilo vermenizi kolaylaştırdığını gösteriyor.

Şekerli İçecekleri Unutun

Şekerli içecekler, iyi kalorileri çeşitlerinden değildir, kalorileri aşırı tüketmenin en kolay yollarından biridir. Bu nedenle şekerli içeceklerin cazibesine kapılmamaya dikkat etmeli ve olabildiğince az miktarda tüketmelisiniz.

Eğlenin

Yaz, eğlenmek ve sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmekle alakalıdır. Bilgisayarları kapatın ve bazı sağlıklı yaz eğlenceleri için dışarı çıkın.

vaser liposuction tek başına diyet ve egzersiz ile yakılamayacak yağları ortadan kaldırmanın harika bir yoludur, ancak vücudunuzun sihirli bir şekilde yeni yağ üretmemesini sağlayamaz. Sağlıklı bir yaşam tarzıyla, vaser liposuction işleminin sonuçlarını muhafaza edebilir ve geliştirebilirsiniz.